Czekipodatkowe.pl - szybka i bezpieczna realizacja czeków z Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA
O nas Jak podpisać czek? Ile dostanę zwrotu? Sprawdź ważność czeku Opłaty i prowizje Pytania i odpowiedzi Kontakt
Uwaga!
*Wynik generowany jest w oparciu
o średni kurs skupu walut
w największych kantorach
w Polsce
Więcej

Masz pytania
w sprawie swojego czeku?
Zadzwoń

Infolinia

Masz pytania w sprawie swojego czeku? Zadzwoń

022 632 38 38
(pon. - pt., 9.00 - 17.00)Porozmawiaj z naszym konsultantem na żywo...

Nota prawna

Biuro Doradcze Poltax prowadzi i administruje serwisem internetowym pod adresem www.czekipodatkowe.pl. Zawartość serwisu jest własnością Biura Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ulica Obozowa 82a/17 i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Serwis ma charakter informacyjny i prowadzony jest na Twój prywatny użytek.

Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje (dotyczy to tekstów i zdjęć) ze stron Czekipodatkowe.pl nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez zgody Biura Doradczego Poltax udzielonej na piśmie oraz bez podania źródła tych informacji.

Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za pisemną zgodą Biura Doradczego Poltax.

Zespół redagujący dołożył wszelkich starań, aby podawane przez niego informacje były kompletne i rzeczowe, jednak nie ponosi on odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w Czekipodatkowe.pl.

W zakresie, w jakim dopuszczają to przepisy prawa właściwego, Biuro Doradcze Poltax wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron i/lub witryn, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Biuro Doradcze Poltax nie ponosi odpowiedzialność za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody lub odszkodowania wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z tej witryny internetowej.

Biuro Doradcze Poltax nie przyjmuje na siebie także żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować Twój sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem z witryny jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, plików.

Dane osobowe, takie jak Twoje nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, które zostaną nam dostarczone, będą wykorzystywane zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych, z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 97.133.883 z późn. zm.).

Wynik kalkulatora znajdującego się na stronach witryny Czekipodatkowe.pl generowany jest w oparciu o średni kurs skupu walut w największych kantorach w Polsce (Bankier.pl) i może się nieznacznie różnić od obowiązujacego kursu zakupu walut w banku obsługującym Ekspresową Realizację Czeków Podatkowych. W związku z tym wynik zwracany przez nasz kalkulator stanowi jedynie funkcję informacyjną tzn. podaje orientacyjną kwotę w przeliczeniu na walutę PLN i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiej roszczeń Klienta w stosunku do Biura Doradczego Poltax.

r e k l a m a

© 1999-2017 by Poltax.waw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona i marka Czekipodatkowe.pl są własnością Biuro Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17.
Nasze serwisy wysyłają "cookies" - aby dowiedzieć się więcej przejdź do Polityki Prywatności Poltax
Zobacz koniecznie:
Serwis główny Poltax.waw.pl
Zwrot podatków z Niemiec, Holandii, Belgii, Irlandii, USA
Podatekangielski.pl
Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii
Kredytwpolsce.pl
Kredyty dla Polaków pracujących za granicą
Księgarnia Poltax.waw.pl
Książki wysyłamy na cały Świat
Księgarnia Poltax24.pl
Księgarnia bez granic